ÜRÜN FİRMALARI
 
FİRMAMIZ
 
Kampanyalar
 
KROKİMİZ
 

Gizlilik İlkeleri

Açılım Teknik  kişisel gizlilik hakkınıza saygı duyar. Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Sitemizde Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızdan talep edilmemektedir. Müşteri pozisyonuna geçtiğinizde sizden gerekli bilgiler yetkili personelimiz tarafından alınacaktır.

Açılım Teknik hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde  Açılım Teknik , kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Açılım Teknik  sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.acilimteknik.com/ harici internet sitelerine köprüler olabilir. Açılım Teknik kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.acilimteknik.com/ ile başlamayan siteler  Açılım Teknik ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.